• 📰 Novinky

• Cena riaditeľky školy

6. 6. 2023

Dnes si 44 žiakov školy prevzalo z rúk riaditeľky školy odmenu v podobe bezplatného zájazdu do ZOO v Budapešti. Túto odmenu venuje riaditeľka školy žiakom, ktorí sa usilujú dosahovať čo najlepšie vých.- vzd. výsledky, majú vzorné správanie, dochádzku, aktivizujú sa v rámci reprezentácie školy v súťažiach, predmetových olympiádach, v rôznych podujatiach organizovaných školou a mestom. Do tohoročnej ceny riaditeľky školy boli zahrnutí aj žiaci, ktorí sa zlepšili v prospechu a v správaní v rámci svojich možností, z čoho vyplýva, že medzi odmenenými sú aj žiaci, ktorí nepatria medzi tých najlepších.

Pozvanie na zájazd venuje riaditeľka školy aj aktívnym rodičom, sponzorom a priateľom školy ako prejav vďačnosti za ich ochotu a obetavosť.

Podrobné informácie sa dozviete týždeň pred odchodom na zájazd. Využite čas na zabezpečenie cestovných dokladov a pracovného voľna pre zamestnaných. Svoju účasť je potrebné potvrdiť podpisom na pozvánke, alebo osobne u riaditeľky školy.

6. 6. 2023       Teším sa na všetkých!      RNDr. Angelika Adamová,                                                                                         riad. školy