• 📰 Novinky

• Vážení rodičia, milí ôsmaci!

24. 1. 2022

Dnešným dňom sa končí vaše dištančné vzdelávanie, od zajtra, t.j. 25. 01. 2022 sa vrátime k prezenčnému vyučovaniu.

Nezabudnite na prehlásenie o bezpríznakovosti a výsledok samotestu, ktoré je potrebné poslať na portál edupage!

Tí, ktorí prekonali ochorenie covid-19 si vypíšu tlačivo Oznámenie o výnimke z karantény(nájdete na portáli edupage).

V M. Kameni: 24. 01. 2022                 RNDr. A. Adamová, riad. školy

• Pokyny pre žiakov 8. ročníka

17. 1. 2022

Vážení rodičia, milí žiaci!

Od utorka 18.1.2022 sa budú žiaci ôsmeho ročníka učiť dištančne cez aplikáciu ZOOM. Dôvodom je pozitívny výsledok AG testu jednej žiačky tejto triedy. Na potvrdenie výsledku PCR testu sa ešte čaká, môže to trvať niekoľko dní. Výučba bude prebiehať  ako posledný týždeň pred zimnými prázdninami, teda rozvrh hodín sa nemení, mení sa iba dĺžka vyučovacích hodín. Z pôvodných 45 minút budú skrátené na 30min. Táto forma bude trvať iba tento týždeň. Od pondelka 24. januára sa potom žiaci vracajú ku klasickému prezenčnému vyučovaniu, samozrejme iba tí žiaci, ktorí nebudú v priebehu tohto týždňa pozitívne testovaní. Chceme poprosiť rodičov, že ak by náhodou ich dieťa počas tohto týždňa malo príznaky ochorenia Covid19, aby informovali školu a neváhali a svoje dieťa dali otestovať. Ak by sa náhodou u niekoho z tejto triedy objavil pozitívny výsledok AG testu, treba sa okamžite nahlásiť na PCR test a žiak v tomto prípade nenastúpi ani budúci týždeň, ale dodrží štátom stanovenú karanténu. Taktiež je dôležité, aby žiaci karanténu poctivo dodržiavali a boli tento týždeň doma, takto chceme predísť prípadnému šíreniu vírusu. Karanténa platí iba pre žiakov 8. ročníka, to znamená, že ostatní členovia rodiny môžu normálne chodiť do práce a školy. Od zajtra 18.1. 2022 si taktiež všetci rodičia, ktorí prejavili záujem o AG samotesty, môžu tieto testy prevziať v dolnej budove našej školy. Na každého žiaka je pripravených 5 Ag samotestov a prevziať ich môžu iba zákonný zástupcovia žiakov.

Ďakujem Vám veľmi pekne za pochopenie a spoločne spravme všetko preto, aby sa žiaci ôsmeho ročníka mohli čo najskôr vrátiť do školy. V prípade otázok ma kontaktujte na čísle 0904666793.

S pozdravom triedny učiteľ Mgr. TomášTakáč

• Vážení rodičia, milí žiaci 2. ročníka

16. 1. 2022

Vážení rodičia, milí druháci!

Od pondelka 17.1.2022 sa budeme učiť dištančne cez aplikáciu Google Meet ako minulý školský rok. Všetkým rodičom posielam odkaz, na ktorý sa pripojíte zajtra 17.1. o 10:00 hod., kedy budeme mať triednickú hodinu a všetky potrebné informácie si povieme.Učiť sa budeme podľa rozvrhu, ktorý používame aj cez prezenčné vyučovanie.

Všetkých rodičov by som chcela veľmi pekne poprosiť, aby si zajtra ráno 17.1. od 7:15 – 8:00 hod. prišli vyzdvihnúť pracovné zošity svojich detí do hornej školy, pretože s nimi budeme pracovať na online hodinách.

Ďakujem Vám veľmi pekne za spoluprácu a teším sa na Vás aj keď len na diaľku!

V prípade otázok ma kontaktujte na t. č. 0910971805.

S pozdravom Vaša triedna pani učiteľka Mgr. Erika Majorošová